altın fiyat

Alarm Kiralama Hizmetini Neden Tercih Etmelisiniz?

Alarm, olumsuz durumları yaşadığınızda çevrenizden yardım istemenizi sağlayan acil bir çağrıdır. Ancak olumsuz durumlar meydana geldiğinde dışarıdan her zaman yardım alamayabiliriz; yardım edecek kişi denk gelmeyebilir. Firmamız farklı türdeki tehlikelere karşı senaryolar geliştirmiş, çözüm üretmiştir.

Günümüzde özellikle artan nüfus ile birlikte hırsızlık olayları artış göstermiş, hırsız alarmı kullanımı yaşam alanları için elzem olmuştur. Son yıllarda alarm sistemleri özellikle hırsızlık durumlarına karşın satın alınmakta veya kiralanmaktadır. Kiralama aynı hizmeti belirli bir süre için daha ucuza faydalanabilmenizi sağlar; üstelik güncelleştirme hizmetleri firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Hangi Durumlarda Alarm Kiralama Hizmeti Almalıyız?

Günümüzde başta hırsızlık, soygun olmak üzere; terör, sabotaj, yangın, gaz kaçağı, elektrik sorunları vb içerisinde riskler altındayız. Bu tür olaylar bizlerin can ve mal güvenliğini tehdit etmektedir. Kiralık alarm; güvenlik kameraları, acil durum butonlarının dahil olduğu güvenlik sistemine yönlendirilmenizi sağlayacaktır.

İşyerimiz evinizin, işyerinizin güvenlik gereksinimine bağlı olarak yazılım üretir; acil durumlarda otomatik olarak Alarm İzleme Merkezi ile bağlantı kurulur; Merkezdeki yetkililerimiz gerekli resmi mercilerle bağlantı kurarak olaya en etkin şekilde müdahale edilmesini sağlarlar.

Alarm Güvenlik Sisteminin Kiralanması

Aylık belli bir bedel ödeyerek kiralık alarm hizmetinden faydalanabilirsiniz. Alarm sistemleri tercihinize bağlı olarak kablolu veya kablosuz olarak kurulmaktadır. Farklı güvenlik uygulamaları kullanıyorsanız, kullanım hakkını satın aldığınız alarm sistemiyle eş zamanlı çalışmasını sağlayabiliyoruz. Bakımları firma olarak üstleniyoruz.

Ev ve işyerinde farklı girişlerin her tarafına dedektör konulur. Alarm sisteminin fiyatlandırması da kullanılan dedektör sayısına bağlı olarak değişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir