altın fiyat

Asus Laptop ve Notebook Modellerinde Garantili Servis

Bilgisayar teknolojilerinde dünyanın lider markalarından Asus’ un notebook ve laptop modelleri Türkiye’ de yoğun talep görüyor. Kurumsal ve bireysel alanlarda sıkça kullanılan Asus laptop ve notebook modellerinde karşılaşılabilecek tüm yazılım ve donanım arızaları için profesyonel servis hizmetleri sunuyoruz. Asus Servisi hizmetleri kapsamında Asus laptop ve notebook arızaları için 7/24 kesintisiz destekle en hızlı şekilde sorunların çözümü sağlanıyor.

Asus Laptop Parça Onarım ve Değişim

Asus markalı tüm laptop ve notebook modellerindeki teknik donanım arızalarında hızlı onarım ve değişim işlemleri gerçekleştirilir. Özellikle Asus RAM, ekran kartı ve anakart gibi parçalar için değişim işlemleri yalnızca orijinal parçalarla gerçekleştirilir. Böylelikle teknik bozulmaların oluşturduğu sorunlarda kalıcı ve kaliteli çözümler sağlanır.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Asus laptop, notebook ve projeksiyon cihazlarındaki teknik arızaların veya yazılımsal sorunların tespit işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. İletişim kanallarımızdan kolayca yapacağınız başvurularınızda cihazınız uzman ekibimiz tarafından tam donanımlı Asus Teknik Servisi merkezimizde hassas ve titiz incelemelerden geçirilir. Yapılan incelemelerde tespit edilen teknik veya yazılımsal arızalara müdahaleler için öncelikle tarafınıza kapsamlı bilgilendirme yapılarak, onayınız alınır.

Garantili Asus Servisi

Kurumsal hizmet politikası kapsamında tüm Asus laptop arıza onarım hizmetlerini faturalandırıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm onarım işlemleri için yasal uygulamalara uygun şekilde hareket ederek, garanti uygulaması da gerçekleştiriyoruz. Böylelikle Asus cihazlarınızda yazılım veya donanım sorunları için servis hizmetlerini Ankara genelinde hızlı ve güvenilir şekilde garantili olarak alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir