altın fiyat

Burun Ameliyatı Sonrası

Artık günümüzde hemen herkes burun ameliyatı ile daha estetik, doğal bir görünüme kavuşmaktadır. Aslında bu ameliyatın asıl nedeni sadece görünüş olarak bilinse de çoğunlukla bir rahatsızlıktan dolayı burun ameliyatı tercih edilmektedir. Eğri veya yüze göre büyük burunlar, sağlık açısından sorun teşkil etmese bile kişiye özgüven eksikliği yaşatabilir.

Op. Dr. Ömer Aşkıner sizlere İstanbul’da hizmet vermekte olup sadece burun ameliyatı değil aynı zamanda kulak ve boğaz rahatsızlıklarına da bakmaktadır. Op. Dr. Ömer Aşkıner burun ameliyatı yapmadan önce kişiyle görüşmekte, isteklerini değerlendirmekte ancak sadece onun isteklerini değil aynı zamanda yüze en uygun doğal görünümü elde ettirmektedir. Bu sayede, dışarıdan bakıldığında estetik ameliyat olduğunuz anlaşılmaz.

Burun Ameliyatından Sonra Darbe Almak

Herkesin bildiği üzere burun ameliyatı sonrasında çok dikkat etmek gereklidir. Bilinçli olarak veya bilmeden, fark edilmeden buruna alınan bir darbe, estetiği tamamen götürmekte ve ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Sadece bununla değil amatör olarak yapılan başarısız burun ameliyatı sonrasında hüsranla karşılaşmak mümkün olabilir.

Bu gibi durumlar yaşandığında revizyon yani yenileme adı verilen tekrar bir ameliyat gerçekleştirilmektedir. Revizyon burun ameliyatı öncesinde öğrenilmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. Ameliyatın ne zaman yapıldığı, üzerinden ne kadar zaman geçtiği ve hangi durumdan dolayı estetiğin bozulduğu bunlardan bir kaçıdır. Görüşmenin ardından uygun bulunur ise revizyon burun ameliyatı işlemine başlanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir