altın fiyat

Candelas Eğitim ile Akademik ve Kariyer Odaklı İngilizce Eğitimi

Dünyanın dört bir yanında konuşulan İngilizce hem eğitim ve iş hayatında sıklıkla kullanılması hem de dünya dili olması nedeniyle ortak bir iletişim şeklidir. Bu nedenle İngilizce özel ders almak kişinin daha büyük başarılara imza atmak adına kendine yapabileceği en iyi yatırım olarak karşımıza çıkar. Bu bağlamda Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri sizlere genel, akademik, kamu kurumları ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası standartlarda İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Çeşitli Alanlarda İngilizce Eğitimi

Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri farklı amaçlara yönelik İngilizce eğitimi veren bir kurumdur. Bu sayede hem eğitim merkezimizde hem de online olarak talep edilen alana yönelik kusursuz İngilizce eğitimi almak mümkündür. Öğrencilerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitim veren Candelas Eğitim’in hizmet alanları;

l Birebir İngilizce özel ders,

l Yurt içi ve yurt dışı yabancı dil okulları,

l Sektörel dil eğitimi,

l Konuşma ve dinleme eğitimleri,

l Çeviri ve yazma,

l IELTS, TOEFL, SAT, GMAT, GRE, ACT YDS, YÖKDİL eğitimleri,

l Askeri, hukuk, havacılık gibi alanlarda İngilizce kursları,

l Üniversite (ODTU, Bilkent) hazırlık atlama kursları şeklindedir.

Candelas ile Yurt Dışında Eğitim

Yurtdışına eğitim almanın temel şartı İngilizce seviyenizin üst düzeyde olmasıdır. Kariyer hayatınız için büyük avantajlar sağlayan lise, üniversite, sertifika ve diploma programları, yaz kampları, staj, yüksek lisans, doktora gibi eğitim alanlarını başarılı bir şekilde tamamlamak için Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’ni tercih edebilirsiniz.

Candelas Eğitim sizlere yurt dışına eğitim hakkında merak ettiğiniz tüm soruları detaylı bir şekilde bilgilendirir. Ardından istediğiniz alanda İngilizce seviyenize uygun eğitim sürecine başlanır. Bu sayede İngiltere, Kanada, Avusturalya, Amerika gibi ülkelerde eğitim alma şansı yakalarsınız. Bunlara ek olarak Alman, Fransız ve İsviçre dil okullarında eğitim almanız için Almanca, Fransızca eğitimler de verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir