altın fiyat

CPanel İle İlgili Her Sorunun Çözümü

CPanel; UNIX tabanlı sistemlerde çalışan, web site sahiplerinin sitelerini yönetmeleri için arayüz sağlayan bir kontrol panelidir. Grafiksel bir arayüz olan CPanel  sunucuya kurulmaktadır. Bu arayüz sayesinde, normalde ssh veya özel kod kod satırları ile yapılması gereken optimizasyon ve veritabanı gibi işlemler kolaylıkla yapılabilir hale getirilmiştir. Yani arayüzü kullanarak email, veritabanı, FTP ayarlarını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

CPanel arayüzü sayesinde kullanıcılar hosting üzerinde web sitelerini kurarak, rahatça yönetmektedir.   Https://www.sanal.pro sitemiz ilk adım olan normal bağlantı veya güvenli port (SSL) üzerinden yönetim paneline giriş dahil Cpanel kullanımıyla ilgili her detaydaki bilgiyi kullanıcılara sunmaktadır. Ayrıca; ip engelleme, şifreli klasörler vb. tmel güvenlik ayarlarının oluşumu ile ilgili bilgi desteğini de sitemizde bulabilirsiniz.

Karşılaştığınız Hataların Çözümü İçin Gerekli Kodları Veriyoruz

CPanel kurulumu, kullanımı ile ilgili dil, renk, iletişim bilgilerinin güncellenmesi; klasörleme ve dosyalama dizinlerine verilen izinler; log dosyalarının konumlarının tanımlanması,  panel kullanımı ile ilgili hataların giderilmesi için SSH güncellemelerinin yapılması, weblizer, awstats, raw vb. istatistik loglarının ayarlarının yapılması vb. konularda kullanıcılara bilgi desteği vermektedir. 

Https://www.sanal.pro/category/cpanel adresinde CPanel ile ilgili karşılaştığınız hataların giderilmesi için yazılması gereken kodlar verilmektedir.


Sitemizde Linux sunucularında çalışan php, mysql; Windows sunucularında çalışan asp.net, MSSQL uygulamalarında yaşanan her performans kaybının çözümü için ilgili kodlar verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir