altın fiyat

DavutPaşa Araç Expertiz Hizmetleri

En uygun fiyatlı bir oto expert hizmetine mi ihtiyacınız var o halde bizle tanışmadınız demektir. Oto exper olarak tüm müşterilerimze her konuda verebileceğimizz hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz.  Firmamız, Full Ekspertiz, Lüks Segment Araç Ekpertiz, Ticari Araç Ekpertiz gibi pek çok hizmet veriyor.

Hizmetlerimizin fiyatlarını sizler için tutabileceğimiz  kadar düşük tutuyoruz ve tüm müşterilerimize her zaman en iyi müşteri deneyimini sunmayı amaç ediniyoruz. Sizlerde Davutpaşa’da oto ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız, Davutpaşa Oto Ekpertiz şubemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Firmamız full expertiz için, 250 TL, Lüks segment araçların expertizi için 300 TL, Ticari araçların expertizi için 300 TL ücret almaktadır. Ayrıca Motor Metanik Kontrolleri, Fren süspansiyon kontrolleri ve kaporta boya şase kontrolleri için de 100 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Sizlerde Bakırköy veya Davutpaşa’da yaşıyorsanız, Bakırköy Oto Ekspertiz şubemizi ziyaret edebilirsiniz.  Şubemize geldiğinizde profesyonel ekip ve yılların verdiği tecrübe ile aracınıza sunabileceğimiz en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaya çalışacağız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir