altın fiyat

Günlük Kiralık Daire

Otel fiyatlarının artması ile beraber günlük kiralık dairelere olan ilgi de doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Neredeyse otel fiyatının yarısına İstanbul’da günlük daire kiralamak mümkündür. Hele ki kiralanan daire Özyurtlar’a ait ise lüksün ve kalitenin zevkini çıkarmak da cabası oluyor. Özyurtlar günlük kiralık daireler ise lüks eşyalar, VIP transfer, merkezi konum ve eşsiz manzara sizleri beklemektedir.

Müşteri olarak bir günlük kiralık dairede özellikle beklenen bir takım hizmetler bulunmaktadır. Bunun başında temizlik gelmektedir. Sürekli farklı kişiler konakladığı için temizlik sağlık ve huzur açısından büyük önem taşımaktadır. Bu konuda Özyurtlar günlük kiralık, tamamen profesyonel temizlik görevlileri ile çalışmaktadır.

Kurumsal Yapı ile Güvenli Konaklama

Günümüzde birçok günlük kiralık daireler, kurumsal olmadan kiralanmaktadır. Bu müşteri olarak sizlerin güvenliğini riske atabilir. Herhangi bir sorunda veya memnuniyetsizlik durumunda karşınızda kurumsal bir firma değil şahıs görmeniz hiç hoş olmayacaktır. Özyurtlar, tamamen kurumsal bir yapıda hizmet vermekte olup güvenliği en üst seviyede sağlamaktadır.

İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’nde ev kiralamak artık çok kolay. Beylikdüzü günlük kiralık daireler tamamen Özyurtlar güvencesi altında hizmete sunulmaktadır. Eşsiz manzara, kaliteli lüks eşyalar, ulaşım için VIP araçlar ile Beylikdüzü günlük kiralık daireler sizleri bekliyor. İhtiyaca göre 1+0 dairelerden 2+1 ‘e kadar her büyüklükte daire, Özyurtlar bünyesinde hizmete sunulmaktadır. www.ozyurtlargunlukkiralik.com adresinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir