altın fiyat

Güvenli Sohbetin Tek Adresi

İnternetten başkaları ile sohbet etmek veya diğer bir adı ile Chat yapmak, kimine göre güvensiz gelebilmektedir. Bazı Chat siteleri üye olmanızı veya gerçek isminizi belirtmenizi isteyebilir. Ancak tüm bunlardan uzak, güvenle ve bedava sohbet edebileceğiniz sohbetleyiz.com ilk olarak ziyaretçilerin güvenliğini dikkate almaktadır. Sohbetleyiz.com web sitesinde, bedava sohbet edebilmeniz için üye olmanıza gerek yoktur.

İlk girişte sadece bir isim yazarak giriş yap diyebilir, samimi dostluğun ve muhabbetin döndüğü ortamda yerinizi alabilirsiniz. Kendi isminizi değil takma bir ad ile siteye girmeniz mümkündür. Ayrıca sizi rahatsız eden bir kullanıcı olur ise onu engelleyebilir, bu sayede herhangi bir şekilde muhatap olmazsınız.

İsmi Kaydetmek Mümkün

Kimi Chat siteleri, tek seferlik giriş tanımaktadır. Yani siz giriş yapıp geri çıktığınızda isminiz kayıt edilmez ve tekrar baştan alırsınız. Ancak sohbetleyiz.com web sitesi, ücretsiz sohbet fırsatının yanı sıra kullanıcılara online oyunlar da sunmaktadır. Kelime bulmaca, genel kültür soruları gibi yarışmalar ile eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Topladığınız puanların kaybolmaması için sağ üst kısımdan Nickimi Kaydet diyerek kendinize bir şifre seçebilir; bu sayede diğer girişlerinizde aynı hesabınıza erişirsiniz. Sohbetleyiz.Com ücretsiz sohbet sitesi, üyelerinden ve misafirlerinden kesinlikle bir ücret ve kişisel bilgi istemez. Argo gibi kötü konuşmaların olmadığı, samimi bir sohbet ortamı oluşmaktadır. Siz de hemen girerek yerinizi alabilir, yarışmalarda birinci çıkarak alkışları toplayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir