altın fiyat

İletişim Kanalları Çeşitliliği Fazla Olan Portallar Daha Avantajlı Oluyor

Hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz çoğu şeyi internetten hem daha ekonomik fiyatlarla alıyor, hem de daha fazla çeşit online olarak beğenimize sunuluyor. İnternetten alışveriş yapmanın en kolay yanı da, filtreleme imkânları sunması ve ilgilenmediğimiz ürünleri ekranlarımıza getirmemesidir.

Seçtiğimiz ürünün kalitesinin veya görselinin algıladığımız, ekranda belirtilen şekilde olmaması durumunda kolayca iade edebiliyor olmamız da internetten alışverişin cazibesini arttırmıştır.

Birçok tanıdığımız marka mağazalardan alışveriş yapıldığında, görerek ve deneyerek alındığını belirterek ürünü iade almak için binbir dereden su getirmektedir, ancak ürün internetten alındığında aynı markanın bahane edecek seçeneği kalmıyor ve tüketici yasalarına uyum göstererek mecburen sattıkları ürünleri koşulsuz iade alıyorlar.

Ürünleri alan tüketiciler, ürünle ilgili şikâyetleri olduğunda oldukça sinirli oluyor, müşteri temsilcileriyle hemen bağlantı kurmak istiyorlar. Bu nedenle iletişim kanalları çeşitliliği fazla olan portalları internet kullanıcıların daha çok benimsediği görülmüş.

En önemli alışveriş portallarından biri olan n11.com sitesinin müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için n11 canlı destek kanalları çeşitliliği açısından oldukça fazladır. N11 müşteri temsilcisine çağrı merkezinden, whatsup destek üzerinden veya mail yazarak kolayca ulaşabilirsiniz.

PTT Hizmet Çeşitliliği Sunmasıyla Son Dönemlerde Ön Plana Geçti

PTT, 1840 yılında kurulan ülkemizin en köklü firmalarından biridir. Çocukluğumuzda sadece telefon etmek, telgraf göndermek veya mektup göndermek için kullandığımız PTT, son yıllarda hizmetlerini çok fazla çeşitlendirdi.

HGS, OGS, SIM kart satışı, sigorta, kargo, bankacılık hizmeti sunması dolayısıyla PTT kurumuyla halkın çoğunluğunun yolu daha çok kesişti.  Dolayısıyla PTT ile yapılan işlem hacmi çoğaldıkça, ptt müşteri hizmetleri başvurusu sayısı da buna paralel olarak artmaktadır. Sitemizde ptt müşteri hizmetlerine kolayca bağlanmanın yöntemini bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir