altın fiyat

İstediğiniz Tasarımdaki Formayı Yaptırabilirsiniz

Forma takım sporları açısından çok önemlidir. Takım oyunlarında başarılı olabilmek için hız önemlidir. Oyuncuların sahada takım oyuncularına zamanında pas atabilmeleri elzemdir. Dolayısıyla serilik ve hız gerektiren takım oyunlarında, oyuncunun kendi takım arkadaşını seçebilmesi, forma ile mümkündür. Formanın takıma ait özel renklerde olması gerekir. Forma giyen bir oyuncu, takım olmanın gururunu yaşar; kurulan oyundaki yerini hisseder ve sorumluluğunu taşır. Takımının başarısıyla gurur duyar, yenilgisiyle üzülür. Bütün bu duyguları kişi ancak aidiyet hissettiği bir oluşum içerisinde yaşayabilir.  

Forma yaptırma sırasında istediğiniz logoyu ve oyuncu numaralarını, oyuncu isimlerini formalara basabiliriz. Futbol, basketbol, voleybol vb. tüm takım sporlarına ait formaları yaptırırken hazır tasarımlarımız arasından tercih edebileceğiniz gibi, kendi istediğiniz tasarımı da yaptırabilirsiniz.

Bazı insanlar sevdikleri takımın ruhunu tüm hayatlarına taşımışlardır. Evlerinde kullandıkları kişisel eşyalar bile sevdikleri takıma ait renklerdir. İsterseniz sevdiğiniz takıma ait, beğendiğiniz oyuncunun numarasına ait formayı da satın alabilirsiniz. Takımınızın maçlarını televizyonda izlerken, formanızı giyip, takımınızın bayrağını elinizde sallayabilir, kendinizi sahada maç izlerken ki ruh halinde hissedebilirsiniz.

Asker Forması Üzerine İstediğiniz Sözü Yazdırabilirsiniz

Tüm formalar uluslar arası beden standardına göre üretilmektedir. Asker forması üzerine istediğiniz logo ve sözü yazdırabilirsiniz. Yazıları formanın önüne, arkasına, kol kısmına yazdırabilirsiniz. Formaların üzerine yazdırılan sözler, bazen esprili sözler olabilmektedir. Bazen sevdikleri kızlara, bazen şehadet, vatan, bayrak, ezan sevgisi üzerine sözler yazılması talebi olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir