altın fiyat

Kalitenin Adresi ile Aracınızı Sevin!

Günlük hayatımızı kolaylaştırmak, iş gücümüzü hafifletmek ve ayağımızı yerden kesmek için almış olduğumuz araçlarımız belirli periyotlar ile bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu kontrol aşamalarında aracın herhangi bir mekanik aksanındaki aksaklığı gidermek içinde kaliteli ve uygun fiyata yedek parça satışı yapan yerler vardır.

İşimizi kaliteli ve özverili ile yaparken aracınızı eski haline getirip sizlerin yüzünü de güldürmek için kaliteli ve deneyimli hizmet sunmaktayız. Sitemiz aracılığıyla daha kolay erişebileceğiniz Oto yedek parça edinebilmek için size sunulan formda gerekli araç bilgilerini girdikten sonra güvenli bir şekilde alışverişe başlayabilirsiniz.

İstanbul, Esenyurtta sizlere hizmet veren şubemize sitedeki telefon numaraları ile de ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Sadece otomobil iç mekanizmaları değil araç içi ve dışı ek bileşen, süsleme parçalarının da satışını yapmaktayız. Araç içi klima (ısıtma ve soğutma), otomobil aksesuarları (cam açma kapama kilidi ve anahtarı), araç içi filtreler bunlara örnek hizmetlerimizdendir.

Sitemiz üzerindeki telefon irtibat numaraları ile bizlere sabah 8.30 akşam 19.30 saatleri arasında ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca email adresinizi girerek ve iletmek istediğinizi mesajı da yazarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Site İçi Buton Kullanımı

Siteye kayıt olarak oluşturmuş olduğunuz hesap üzerinden de site içerisinde dolaşırken almak isteyeceğiniz ürünleri “Sepete Ekle” seçeneği ile beğendiğiniz favori ürünleri de” Kalp” simgesine tıklayarak tekrar geri dönüp bakmak üzere kayıt altına alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir