altın fiyat

Kısa Ve Hızlı Yükselmek

Son yılların popüler sektörü olan Franchise, hem markaların hem de girişimcilerin yüzünü güldürüyor. Ne kadar güçlü bir Franchise alt yapısına sahip olunursa, sistem o kadar güçlü ve verimli olarak işler. Mali ve donanımsal eksiklikleri birebir takip eden Franchise danışmanlık şirketler, markaların en büyük destekçisi olarak yıllardır hizmet vermektedir. 

Franchise Danışmanlık sizlere bayilik veya acenta hizmeti gibi hizmetleri sunmaz. Bayilik ve acenta hizmetlerinde, ofisi kuran kişi kendi istediği isimle işini yaparken, Franchise sisteminde imtiyaz sahibinin ve markanın ismi ile çalışmak zorundadır.

Franchising konusunda deneyimli kişiler tarafından seçilen girişimciler, özellikle imtiyaz sahiplerinin gözüne girebilmek için gerekli eğitimleri almış ve kursları tamamlamış kişiler olarak seçilir.

Bir üçüncü kişi edasıyla imtiyaz sahibi ve Franchising yapan eleman arasındaki olup bitenleri incelemekle görevli olan şirkete Franchising Danışmanlık, inceleyen kişiye de Franchising Danışmanı denir. Satın alma gücü ve Pazar yelpazesini geniş tutmak isteyenler özellikle bu alanda kendini kanıtlamış uzman şirketlerle çalışmalıdırlar.

Bu şirketlerin en güvenilir ve sistematik olarak yıllardır hizmet veren ‘’The Franchise Company’’ şirketi siz değerli imtiyaz sahipleri ve girişim yapmak isteyenleri bir araya getirip aralarında köprü vzifesi gören bir Frenchising Danışmanlık şirketi. İngiltere merkezli 29 yıldan beri hizmet veren firma, yurt içi ve yurt dışı odaklı çalışan tek büyük şirkettir.

CRM sistemi ile birlikte imtiyaz sahiplerine aylık olarak detaylandırılmış raporlar sunan firma aynı zamanda BFA kurallarına uygun, profesyonel uzmanlarca takip edilen bir şirkettir. https://www.franchisecompany.com.tr/ sitesi üzerinden her türlü soru işaretlerinizi giderebilir, imtiyaz sahibiyseniz aradığınız girişimciyi, Franchising olmaya karar verirseniz de adapte olabileceğiniz çeşitli markalara ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir