altın fiyat

Kokular Çekiciliğinizi Arttıracaktır

Parfümlerin özgüveni ve cinsel isteği arttıran etkileri bulunmaktadır. Romantik, etkili kokulu ve daha birçok çeşit koku çeşitleri olan Ferolle parfümler afrodizyak etki gösterirler. Parfümlerin içerisindeki feromon maddesinin, kışkırtıcı kokuların yaşamınıza olumlu yansımaları olacaktır. Feromon kokusu, ‘aşkın kokusu’ olarak adlandırılmaktadır, feromon ise aşkın hormonudur.

Kokular kendinizi iyi hissettirdiği gibi, sosyal ortamlarda dikkatin sizin üzerinize yoğunlaşmasını sağlar. Araştırmalar erkeklerin çekiciliğinin, kullandıkları koku sayesinde arttığını göstermiştir. Kokular duyuları harekete geçirdiğinden, partnerinizin sizden etkilenmesini sağlayacaktır. Parfüm yakınından geçen kişilerin üzerinde olağanüstü bir etki bırakmalıdır, bu etki duygularda kalıcı değişiklikler yapar.

Afrodizyak Nedir? Ne İşe Yarar?

Dünyada çeşitli kokularda çok fazla parfüm vardır, ancak tüm parfümlerin ortak noktası sosyal ortamlarda çekici olmak, insanların beğenisini almaktır.

Güzel kokular, karşı cinsten kişiler üzerinde olumlu algılar yaratır, algıların değişimi düşüncelerde değişime neden olacaktır. Bazı dikkat çeken notalar vardır ki, bunlar insanların duyularında etkileşim yaratır, farklılık sunar, dikkat çeker. İşte bu etiler ‘afrodizyak etki’ olarak adlandırılır. Afrodizyak etkisi bulunan Ferolle parfüm içerisinde şekerli kokular ve hafif baharatlı kokular bulunur.

Parfümlerimiz içerisinde herkesin ten kokusuna yakışır çeşitlerimiz bulunmaktadır. Parfümlerin istenilen etkiyi yaratması için kişilerin ten kokularına da uyumlu olması gerekir. Ancak parfüm satın alırken kesinlikle orijinal parfümleri kullanmalı ve replika parfümlerden uzak durmalısınız. Replika parfümler hem istenilen etkiyi yaratmaz hem de bileşimleri test edilmediğinden sağlık üzerinde olumsuz etkileri olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir