altın fiyat

Konuları Tüm Yönleriyle Tarayın

Sınavlara hazırlanan öğrencinin kaynak kitaplardan en büyük beklentisi konunun özet bilgi şeklinde anlatılarak, soru örnekleriyle pekiştirilmesidir. Ayrıca örnek sorular kolaydan zora doğru verildiğinde, öğrencinin konuyu kavraması daha kolay olmaktadır.  

2020 lgs kitaplarını deneme- deneme testleri, soru ve tekrar kitapları şeklinde kategorilere ayırıp alacağınız kitabı daha rahat seçebilirsiniz. Çalıştığınız konular ile ilgili 2020 lgs kitapları içerisinden çok sayıda deneme testi çözerseniz, ilgili konunun eksik kaldığınız noktasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Sınavda başarılı olmak istiyorsanız, konuları farklı yayınevlerine ait olan testlerle taramanızı öneririz.

Pandemi Nedeniyle Sınav Müfredatı Değişti

Sınavda zamanla yarışacağınızı unutmayın. Bu nedenle bilginizin yerleşik olması gerekir. Sınava dâhil olan tüm konuları, ‘soru ve tekrar kitapları’ kategorisinde yer alan yayınlarla öğrenin. Başarılı sonuç almak için; düzenli çalışmak ve konu ile ilgili temelin sağlam olması yanında doğru yayınlarla hazırlanmak da önemlidir. Konunun pekiştirilmesi için çok sayıda soru çözümlemeli ve bilginin hafızanıza çok iyi yerleştirilmesi gereklidir.

Sitemizde yer alan kitaplarda konular okul müfredatına göre oluşturulmuştur. Pandemi nedeniyle sınava dâhil olan konular sadece 1. Dönem konularıyla sınırlandırıldı. 2020 lgs kitapları tüm yayınevleri tarafından yeni müfredata göre güncellendi. Dolayısıyla müfredat konularının daralması ile birlikte, ilgili konulardaki tarama testlerinin soruları çeşitlendi, soru sayısı arttırıldı.

Sitemiz ‘iyzico korumalı alışveriş’ ile güvenli hale getirilmiştir. PCI – DSS sertifikası sayesinde internetten yapacağınız alışveriş güvende olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir