altın fiyat

Oto Ekspertiz Merkezi

Oto alım satımında alıcı ve satıcılara güvenli bir alış veriş imkanı sunan Küçükköy oto ekspertiz firması, aracı tüm detayları ile inceleyerek mevcut durumu hakkında rapor sunuyor. Aracın motor performansı, fren performansı, süspansiyon performansı ve boya durumu ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabileceğiniz ekspertiz hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile alıyorsunuz.

İkinci el araç satın alırken herhangi bir riske girmeden satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için sizlere profesyonel olarak ekspertiz hizmeti veriyoruz. Aracın önemli kısımları olan motor, fren ve süspansiyon takımlarını teknolojik cihazlar ile inceleyen firma en ince ayrıntısına kadar aracınız ile ilgili bilgileri sizlere sunuyor.

Teknolojik Ekspertiz Hizmetleri

Son teknoloji ekspertiz cihazları ile sizlere hizmet veren Sultangazi oto ekspertiz firması yapmış olduğu detaylı incelemeler ile aracın mevcut durumu hakkında sizlere bilgi veriyor. Bu sayede satın alacağınız araç ile ilgili olarak merak ettiğiniz, bilmediğiniz kusurları, sorunları öğrenebiliyorsunuz.

Araç satın alırken araçta bulunan sorunlar size maliyet olarak yansıyacağı için profesyonel bir ekspertiz hizmeti almanız size avantaj sağlar. Bu alanda sektörün lider firması konumunda yer alan ve profesyonel uzmanları ile size hizmet veren ekspertiz firması elektronik arıza tespiti, kaporta boya testi, fren testi, yanal kayma testi, süspansiyon testi, araç altı detaylı kontrol, motor performans testi gibi aracın her noktasını inceleyecek testleri yaparak sizlere kapsamlı bir rapor sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir