altın fiyat

Özyurtlar Günlük Kiralık Daire Hizmeti

Özyurtlar günlük kiralık daire arayışına sizin için son veriyor. Firmamız, beklentinizi tam anlamıyla karşılayabilmek için sürekli kendisini yenilemektedir. Sektörde ki yenilikleri takip ederek, hep daha ileri ve daha iyi hizmeti vermek için bir gelişim halindeyiz.

Hizmet verdiğimiz alan oldukça geniş bir yere dağılmış durumdadır. Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Hadımköy, Beykent, Gürpınar gibi İstanbul’un yoğun olduğu bölgeler gibi Beylikdüzü’de en çok tercih edilen lokasyonumuz olarak göze çarpıyor. Beylikdüzü günlük kiralık daire ile kendi evinizde bir konforu yaşamak için sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Sitemiz üzerinden bu bölgelerde seçim yapabileceğiniz gibi 1+0 1+1 2+1 gibi oda seçenekleri ile istenilen genişlikte evlerde konaklama yapabilirsiniz. Aynı şekilde günlük kiralamanın yanı sıra saatlik, haftalık ve aylık olarak da konaklama yapmanız mümkündür.

Evlerimizde sınırsız internet imkanı ve klima gibi hizmetler sabittir. İhtiyacınız olabilecek tüm küçük ev aletleri ve mutfak gereçleri de hazır halde siz değerli misafirleri bekliyor olacak. Eğer evlerimizi önceden bizzat yerinde görmek isterseniz de bunu seve seve uygularız. Firma olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin daima mutlu bir şekilde bizden hizmet almaları olacaktır.

Günlük kiralık dairelerde kalmak dikkat isteyen bir durumdur. Çünkü bu işi yapan pek çok şahıs vardır ve haliyle bir kurumsal kimliğe sahip olmadıkları için güven ve teminat veremezler. O yüzden siz siz olun eğer günlük daire tutacaksanız mutlaka bizim gibi kurumsal bir firma ile görüşün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir