altın fiyat

Parfüm İçin Doğru Adres

İnternette insanlar genellikle en pahalı erkek parfümü olarak aramalar yaparlar. Oysa parfümde fiyat tabi ki önemli ama en önemli hususlardan biri de tene yakışmasıdır. Eğer tene uygun olmayan bir parfüm kullanıyorsanız bu yarardan ziyade sizi diğer insanlar yanında itici bir konuma düşürür.

Mesela niş parfüm niye bir kavram çıktı son zamanlarda. Özellikle sanatçı ve iş dünyası diye tabir edeceğimiz yüksek gelir gruplu kesimin tercih etmeye başladığı bir parfüm türüdür. Özel bir tasarım barındırdığı için çok yüksek fiyatlara satıldığı gibi öyle her yerde de bulunabilen ve reklamı yapılan bir tür değildir.

Niş Parfüm Nedir? Neden Bu Kadar Pahalıdır?

Niş parfüm, öyle her yerde bulabileceğiniz bir ürün değildir. Son zamanlarda La Deesse adlı bir sitede bu tarz ürünlerin satıldığını görüyoruz. Bu ürün çok özel olduğu ve her yerde satılmadığını düşünürsek, La Deesse oldukça önemli ve takip edilmesi gereken bir adres olarak kendisini gösteriyor.

Niş parfüm içeriğinde kullanılan çiçekler ve meyveler tamamen doğaldır ve çok pahalı esanslar kullanılır. Bu parfümler bir hikaye üzerinden doğar, gelişir ve en ünlü parfümerler tarafından üretilir. İçeriği gibi şişeleri de çok özel bir tasarım ile üretilir. Çok az sayıda ve çok nadir bulunacak şekilde belirli noktalarda satışa sunulur. Bu yüzden fiyatları oldukça yüksektir ama kaliteye önem verenlerin ilk tercihidir.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir