altın fiyat

Sahte Medyumlar

Sahte medyumlar yüzünden pek çok insanın umutları boşa çıkıyor. Kendilerini medyum olarak tanıtan bu dolandırıcı medyumlar, yardıma muhtaç insanların paralarını alarak, onlara hizmet verdiklerini iddia ederek, umutlarıyla oynuyorlar.  İnternet üzerinden medyumluk reklamı yapan kimi kişilerin tespit edilebilmesi ve başka kişilerin de bu durumdan etkilenmemesi için Sahte Medyumlar sitesi, insanların birbiri ile etkileşime girmesini sağlıyor.

Dolandırıcılık Her Yerde

İnternet üzerinden erişimin kolay olması ve insanların yardıma ihtiyaç duydukları anda karşılarına çıkmaları ile bazı kendini medyum ilan eden kişiler, insanları dolandırarak para kazanmaya çalışıyor. Bu insanlar tarafından dolandırılanların sayısı epey fazla olmasıyla birlikte, dünyanın her yerinde medyum olduğunu iddia ederek insanların umutları üzerinden para kazanan dolandırıcılar bulunuyor.

Sahte medyumların tespit edilmesi için hizmet veren bu site sayesinde kullanıcılar Avusturya medyum, Almanya medyum, Türkiye medyum gibi pek çok ülkedeki medyumluk aktiviteleri ile ilgili birbirleriyle iletişim halinde kalıyor ve fikirlerini paylaşıyorlar. Bu sayede dolandırılmaların ve umut tacirliğinin önüne geçilebiliyor.

Sahte Medyumlara Kanmayın

Sahte medyumların, site üzerindeki yorumlar sayesinde kolaylıkla tespit edilebilmesi, kullanıcıların dolandırılmamaları için güzel bir avantaj sağlıyor. İyi hizmet almış ya da kandırılmış kullanıcılar, medyum deneyimlerini site üzerinden paylaşarak, diğer kullanıcıların da fikir sahibi olmasını sağlarken, mağdur olmasını engelliyor.

Medyumluk hakkında bilgi de alabileceğiniz bu site üzerinden, bir medyuma başvurmadan önce, medyumlar hakkındaki yorumları okursanız, daha kaliteli ve gerçek bir medyum hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir