altın fiyat

Sor Hadi Uygulaması Ve Kuralları

Sor hadi uygulaması adından da anlaşılacağı üzere bir soru sorma platformudur. Bu uygulamada siteye kullanıcılar tarafından sorular yüklenir. Sorunun cevabını bilen kullanıcılar da soruya cevap verir. Bu olay sonunda cevabı doğru bilen kullanıcı para kazanmaya başlar.

Sor hadi uygulamasında ne kadar fazla soru bilirseniz o kadar fazla kazanırsınız. Sitede uymanız gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Örneğin verdiğiniz cevapların özgün ve alıntı yapılmadan cevaplanmış olması gerekmektedir. Ayrıca cevap verirken dil bilgisi kurallarına uyulması gerekmektedir. https://sorhadi.net linkine tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Sor hadi uygulamasında sorulara cevap verirken geçiştirici cevaplar veremezsiniz. Verdiğiniz cevaplar tam ve eksiksiz olmalıdır. Aksi taktirde verdiğiniz cevap doğru kabul edilmeyebilir. Siteye verdiğiniz cevaplar eksik ya da yanlış olmamalıdır. Bu durumda da verdiğiniz cevaplar doğru olarak kabul edilmez.

Sor Hadi Uygulaması Konuları

Sor hadi uygulamasında hemen hemen her konuda bilgi bulmanız mümkün. Oldukça geniş bir konu içeriğine sahip olan Sor Hadi uygulamasında spordan sanata, felsefeden edebiyata her alanda sorular ve cevaplar bulunmaktadır. En çok merak edilen konulardan olan bilim hakkındaki soru ve cevaplara https://sorhadi.net/t/bilim linkinden ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bir şeyler bilmek. Bildiğiniz konu hakkında sorular illa ki sorulacaktır. Sonrasında bilgilerinizi paraya dönüştürmek sizin elinizde. Sor Hadi uygulamasında yüzlerce soru ve cevap sizleri beklemekte. Siz de Sor Hadi uygulaması ile öğrenirken kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir